Сенатор Бен Кардин:
"Після Революції Гідності на Майдані та незаконної анексії Криму з боку Росії та її агресії на сході, аудиторія "Голосу Америки" відчутно зросла. Завдяки тому, що Українська служба приділяє велику увагу подіям у США та американсько-українським відносинам, Голос Америки відіграє важливу роль у донесенні до мільйонів українців політики США, а також інформації про точку зору та діяльність президента, Конгресу та громадянського сектору США, які стосуються України.
Your browser doesn’t support HTML5
65-річчя "Голосу Америки"
Нині на шляху України до незалежного, демократичного, європейського майбутнього постали значні внутрішні та зовнішні виклики. Як голова Гельсінської комісії я у цей історичний час віддаю належне ролі, яку "Голос Америки" відіграє зараз, і яка лише збільшиться у майбутньому"
Сенатор Джон Маккейн:
"... "Голос Америки" є важливим джерелом інформації для українського народу у час, коли Росія продовжує розгортати пропагандистську кампанію в регіоні, поширюючи дезінформацію та підривають зусилля українських реформаторів з Євромайдану
Особливе послання сповнене свободи, надії та людської гідності
... У час, коли путінська пропагандистська машина заперечує реальність та затьмарює розуміння подій, українські дуже покладаються на достовірність та точність "Голосу Америки" та його особливе послання сповнене свободи, надії та людської гідності ". .
Конгресмен Кріс Ван Голлен:
"Протягом усієї кампанії агресії Росії проти України, Українська служба "Голосу Америки" лишається важливим джерелом новин, інформації та дискусій з приводу кризи, яка триває вже рік.
Конгресвумен Марсі Каптур:
Your browser doesn’t support HTML5
Конгресменка про гордість "Голосом"
"Свідченням роботи Української служби "Голосу Америки" є високі рейтинги, адже щотижня її глядачами стають понад 18 відсотків дорослої аудиторії. "Голос Америки" є найпопулярнішим закордонним мовником в Україні...Петро Порошенко, президент України :
"Дорогі друзі! У далекому 1942 році ваша радіостанція почала роботу англійською мовою словами, які не втратили актуальності і тепер: "Ми будемо говорити про Америку і війну, новини можуть бути добрими чи поганими - ми будемо повідомляти вам правду".
Вітання від Петра Порошенко
Протягом десятків років ви приносили на своїх радіохвилях не просто правду, але й частинку вірусу свободи, подих вільного демократичного світу до України. Багато українських політиків та громадських діячів сформували свої погляди завдяки вам.
Я дякую Українській службі "Голос Америки" за роботу і внесок у формування вільної демократичної України.
Ми цінуємо те, що ви продовжуєте свою роботу й тепер, коли Україна виборює свою територіальну цілісність та незалежність у війні, де окрім збройного нападу нам доводиться відбивати інформаційну агресію ненависті та брехні.
Вірю, що завдяки Українській службі "Голос Америки" правда про події в Україні та світі допоможе захисникам демократії перемогти не тільки на полі бою, але й у душах людей."
"З нагоди 65-ої річниці українського мовлення «Голосу Америки» прийміть мої щирі вітання і подяку за зроблене Вами. Упродовж всіх цих років Ви проривалися до українців крізь ревіння глушилок з правдою про трагедію і боротьбу українського народу, про злочини комунізму.
Вітання від Арсенія Яценюка
З «Голосу Америки» ми отримували тверезий аналіз пострадянського розвитку країни, її проблем і можливостей; тепер - про військову агресію Росії проти України та її сприйняття світом. «Голос Америки» - це не тільки надійна інформація, але і можливість відчути підтримку народів, плече людей доброї волі українцям, які зі зброєю в руках відстоюють свободу і гідність всього вільного світу.Рішучість України щодо свого європейського вибору робить особливо актуальним досвід країн з великими традиціями демократичного розвитку, а відповідно - і діяльності засобів масової інформації. Бажаю Вам і далі впевнено простувати обраним Шляхом, успіхів і досягнень у здійсненні своєї високої місії."
Дивіться також : Україна тепер серед пріоритетів США - експерти про підсумки року
Your browser doesn’t support HTML5
Україна тепер серед пріоритетів США - експерти про підсумки року